Afs Yayınları

 

İlköğretimde İngilizce Eğitimi

İlköğretimde İngilizce Eğitimi

AFS Yayıncılık olarak bizler uzun yıllara dayanan deneyimimiz, İlköğretim seviyesine uygun, özgün ve yenilikçi yayınlarımızla bir yandan binlerce öğrencimize kısa sürede, kalıcı bir şekilde İngilizce öğretirken, diğer yandan okulda derslerine destek olup, yüksek notlar almalarına yardımcı oluyoruz.

Öğretmenlerimiz yüzlerce İlköğretim okulunda her dönem günün koşulları öngörerek hazırlanan yayınlarımızı derslerine destek olarak kullanıyorlar. Onların bize ürünlerimiz sayesinde işlerinin ne kadar kolaylaştığını, öğrencilerinin performanslarının nasıl arttığını memnuniyetle belirtmiş olmalarından onurluyuz.

AFS İlköğretimde İngilizce Grubunun Ürünleri:

Learn English Kitapları:

Birinci (4. ve 5. Sınıf)  ve ikinci kademe (6,7 ve 8. Sınıf) İlköğretim öğrencileri için alıştırma kitapları, konu anlatımlı vcdler, yaprak testlerle SBS Tablet Test kitaplarını kapsayan yayınlarımızdan oluşan Learning English Öğretmen Setini öğrenci merkezli eğitim programına ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın vermiş olduğu yeni İngilizce müfredatına birebir uygun olarak hazırlıyoruz.

 

Edu-Wheel

AFS Yayıncılık olarak, patenti de bize ait olan, orijinal, yaratıcı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir eğitim aracıyla karşınızdayız: Edu-Wheel!

Müjde! Öğrendiklerini çabucak unutma devri sona erdi! Dil öğreniminin en zor taraflarından birinin sürekli tekrar yapma zorunluluğu herhalde herkes tarafından kabul edilir. Ödev ve alıştırmalar yoluyla pratik yapmak bir yana, dil öğrenirken maksat öğrendiğini sıkılmadan tekrar ederek pekiştirmektir. Bizler bu derde, dünyada bir ilk olarak alıştırma kitaplarımızın, öykü kitaplarımızın arka kapaklarını Edu-Wheel vasıtası ile aktif hale geçirerek deva olduğumuzu iddia ediyoruz!

Edu-Wheel üzerinde görseller ve tekrar edilecek konunun bilgileri bulunan, döndürülerek  çark mantığı ile çalışan bir eğitim aracıdır.

Öğrencilerimize alıştırma kitaplardan ödevlerini yaptıktan sonra, öykü kitaplarında haznelerine kattıkları yeni kelime ve kavramları tekrar imkânı verirken, boş zamanlarında da aracı döndürüp eğlenerek öğrenme şansı tanımaktadır.

 

Ses CD’leri

Kitaplarla birlikte takip edilebilen ses cdleri, özellikle konuşma ve dinleyerek anlama açısından öğrenciye yardımcı oluyorlar.

 

Kartlar

Yayınların içinde yer alan, dilin gramer yapısını anlatan cep kartları dört grup halinde ve kitaplarla paralel konuları işliyorlar. Öğrencilerimiz akşam evde çalıştıkları kitapların ardından, gündüz kartlardan birini yanlarına alıp tekrar yapma imkânı buluyorlar. Kartların dördüncü grubu özellikle yurt dışında kullanmak için tasarlanan günlük hayat kartlarıdır. Üzerlerinde İngilizce cümlelerin Türkçe karşılıkları vardır. İddiamız odur ki; yurt dışına giden bir kişi rahatlıkla bu kartlar aracılığıyla iletişim kurabilir!

 

Konu Anlatımlı VCD’ler

Learning English İngilizce Öğrenim Setinde yer alan konu anlatımlı vcdler dikkati uzun süre toplamaya uygun tasarlanıp, animasyonlarla da destekleniyor. Bizler bu vcdlerle birlikte evden çalışacak her öğrencimizi ne kadar önemsediğimizi gösterirken, her eve bir öğretmen mantığı ile yaklaşıyoruz.

 

SBS Yaprak Test

Kurumumuzun öğrencilerimizin bol tekrarla, sınava hazırlanmalarını destekleyen ürünlerinden biri de SBS yaprak testlerdir. Testler, SBS mantığına uygun olarak, çoktan seçmeli sorular şeklinde seviyelerine uygun olarak hazırlanıyorlar. Konuları alıştırma kitapları eşliğinde öğrenen öğrencilerimiz, SBS yaprak testlerle öğrendiklerini pekiştirerek sınavlara güvenle giriyorlar.

 

Flash Kartlar

AFS Yayıncılık olarak sizlerle tanıştırmak istediğimiz eğlendirerek öğreten bir diğer eğitim aracımız da flash kartlardır. Ön yüzlerinde resim, arkalarında resmin ne olduğu yazan bu kartlar, orijinal ve tüm diğer ürünlerimizde de kullanılan görseller sayesinde hem çağrışım yoluyla daha hızlı, hem de eğlenerek kelime öğrenmeyi destekliyor. İçlerinden çıkan kullanma kılavuzlarıyla öğrencilerimize çeşitli şekillerde öğrenme seçenekleri sunuyorlar.

Comments are closed