Damla Yayınevi Yeni 4+4+4 Eğitim Sistemine Hazır!

Damla Yayınevi Yeni 4+4+4 Eğitim Sistemine Hazır!

Türkiye’nin En İyi Okuma Yazma Eğitim Seti: Damla Okuma Canavarı Fasikül Set

1. sınıf ilkokuma-yazma eğitimi yayınlarında öncü olan Damla Yayınevi, öğretmenlere ve öğrencilere büyük kolaylıklar getiren “Okuma Canavarı” seti ile yine birçok yeniliklere ve ilklere imza attı.

Başka hiçbir sette olmayan özgün ve gelişmiş içeriği, uzman kadroların titiz çalışması sonucu hazırlanan fasiküller, İnteraktif DVD, ve yardımcı materyallerle, zengin sınıf promosyonları ve öğretmeni destekleyen kılavuzlar, e-Kitap DVD’si, grafikler, tablolar, kartlar ve diğer materyaller ile İlköğretim 1. Sınıflar için okuma yazma öğrenmek ve öğretmek çok kolay ve çok zevkli.

İnteraktif DVD; Türkiye’de ilk defa bu kadar kapsamlı ve okuma yazma eğitiminin tüm aşamalarını veren Okuma Canavarı DVD’si ile eğitime büyük bir hizmet sunan Damla Yayınevi, 1200’ü aşkın interaktif uygulama ile çocukların doğru ve hızlı öğrenimine en üst düzeyde katkı yapmış. Tüm bunları CD değilde DVD ortamında uygulayan yayınevi, bu hizmetini de seti kullanan öğrenci ve öğretmenlerine ücretsiz hediye etmekte.
Damla ve Dina karakteriyle eğlenceli saatler geçiren öğrenciler, ses temelli cümle yönteminin tüm aşamalarını, hikayeler, şarkılar, oyunlar ve etkinliklerle öğrenmekteler.

Türkiye’de ilk defa Alfabe Seviye Belirleme; her fasikülün sonunda, sese ilişkin olarak “Alfabe Seviye Belirleme” hazırlanmış. Bu etkinlikle öğrencinin seviyesi belirlenerek eksiklerini tanıma, öğretmene ve aileye öğrencinin seviyesine göre destek verme imkânı verilmiş.

E-kitap; yüzlerce sayfalık doküman dijital ortamda öğretmenin hizmetine sunulmuş. Böylece, akıllı tahta ve projeksiyon gibi araçlarla uyum sağlanarak çoklu zeka kuramının şartları yerine getirilmiş.

Aile katılımlı haftalık ödevler; eğitimin bütünlüğünü sağlayan aile katılımına büyük önem verilmiş ve bu bağlamda onlarca sayfalık ödev fasikülleri hazırlanmış.

Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın